RSS Besleme ile Abone ol

Reçel Anneler 8. Yılına girerken…

Sevgili gönül dostlarımız,

Zaman ne kadar çabuk geçiyor değil mi? İşte acısıyla tatlısıyla, bir yılı daha geride bırakıyoruz. Ali Kırca’nın bizlere ATV ekranlarından “Reçel Anneler” adını vermesinin üzerinden tam 7 yıl geçti (Haberi izlemek için tıklayın). Hayatımızdan akıp giden zamandan kopmadan hep birlikte bir çok gönüle aktık, yol aldık. Yıllarca bir çok çocukta tebessüm, bir çok ailede umut olduk.  Yaratılana hizmet etmenin huzurunu tattık.

Bugün Reçel Anneler olarak 8. yılımıza giriyoruz. Bilginin, sevmenin ve öğrenmenin sonunun olmadığı bu kainatta üzerine düşeni karınca kararınca yapmaya çalışan bizler,  yeni bir seneyi daha yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, yeni oluşumlarla selamlıyoruz.

Cavidan Doğuyor…

Bu özel günümüzde, daha çok çocuğa ve aileye umut olabilmek için bir süredir devam ettirdiğimiz, tasarım atölyesinin ilk meyveleri olan son derece orijinal eserleri CAVİDAN imzasıyla sizlere takdim etmekten onur duyuyoruz.

Sanatçı Cavidan Doğusoy öncülüğünde üretilen bu nadide parçalar bundan böyle www.cavidantasarim.com adresinde sizlerle buluşacak ve görücüye çıkacak. Sanatçı elinden çıkan her bir eserin yeni bir çocuğa, yeni bir aileye umut ışığı yakmasını diliyoruz.

Yeni yaşımızda da evrendeki hizmet halkasında yerimizi bilerek, sevgiyle yürüyeceğiz.  Yine gönül dostlarımızla el ele nice çocuklarda tebessüm, nice ailelerde umut olmaya devam edeceğiz.

Sevgilerimizle,

Reçel Anneler

Etiketler:

Kategori: Reçel Annelerden

Yorumlara kapalıdır.